PORTFOLIO
Reportaż ślubny
Realizujemy reportaże ślubne. Chcemy uwiecznić Waszą historię od przygotowań w dniu ślubu po wesele. Tworząc reportaż chcemy przekazać emocje, detale, małe wydarzenia które towarzyszą w ciągu dnia i tworzą spójną całość. Fotografią zapamiętujemy historie, tak żebyście Wy i Wasi bliscy na nowo przeżywali emocje które Wam będą towarzyszyć. Reportaż ślubny realizujemy wspólnie (zapraszam do zakładki o Nas)  tak żeby każdy ważny moment mógł być uwieczniony. 
Chrzest Święty
Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i rodziny. Naszym celem jest uwiecznić nie tylko liturgię podczas której odbywa się chrzest, ale również przygotowania rano, oraz uroczystość rodzinna po Mszy świętej. Dzięki temu wspólnie po latach rodzice mogą opowiedzieć historię tego ważnego dnia obrazami które dla Was uwiecznimy.
Studniówka
Studniówka to wydarzenie które pamięta się do końca życia. Bardzo lubimy fotografować ten dzień i towarzyszyć maturzystom podczas zabawy Dzięki temu czujemy się zawsze młodzi. Na szczęście na matury potem nie jesteśmy zapraszani ;-). Ten reportaż realizujemy zawsze we dwóch. Dzięki temu wiemy że wszyscy obecni będą mogli wspominać to wydarzenie po latach posiłkując się fotografiami które robimy.  
Sesje plenerowe, sesje rodzinne
Realizujemy sesje plenerowe zarówno na łonie przyrody jak i w scenerii miejskiej. Wcześniej oczywiście uzgadniamy charakter sesji, miejsce i czas. Proponujemy zarówno swoje miejsca jak i jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Realizujemy sesje zarówno krótkie (30 minut) z mniejszą ilością fotografii jak i kilku godzinne. Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu na dzień mamy, dzień babci, dzień dziecka, chcesz uwiecznić urodziny, lub inne wydarzenie rodzinne to dobrze trafiłeś. Fotografujemy Wasze więzi, emocje, przeżycia. Najszczęśliwsze chwile z życia rodziny, dzięki obrazom które zatrzymamy, nie pozwolą Wam umknąć. 
Copyright © 2020 YenekFotografia All Rights Reserved.
Sesja rodzinna Warszawa